Дубълът на Пирин стартира със загуба в Трета лига, "орлетата" подават жалба срещу съдийството

Оборище (Панагюрище) победи дубъла на Пирин (Благоевград) в първия кръг на Югозападната Трета лига с 2:0. Головете паднаха още в първите 10 минути, след като Васил Тачев реализира в 4-ата, а Георги Нетов удвои 4 минути по-късно от дузпа.

Балкан надви Ботев (Ихтиман), Демона блести с гол и асистенция

Административният директор на Пирин II Драган Стойков пък подаде жалба срещу съдийството в мача, тъй като от отбора на "орлетата" имаха негодувания спрямо отсъдения наказателен удар. Главен арбитър на срещата бе Венцислав Митрев.

В следващия кръг благоевградчани приемат Пирин (Гоце Делчев), а Оборище домакинства на Левски (Чепинци).

Снимка: Facebook - Пирин Благоевград/Pirin Blagoevgrad