Оборище загуби от Спартак (Пд)

Спартак (Пловдив) победи Оборище (Панагюрище) с 4:1 в контрола, която се игра при адска жега на стадион "Тодор Диев". Първото полувреме беше равностойно, с малко повече владение на топката от гостите от Панагюрище, но въпреки това домакините се оттеглиха с преднина от два гола. Първо Тодор Тимонов отбеляза от дузпа, а малко по-късно Любомир Цеков вкара за 2:0 след ювелирно подаване на Тимонов.

Второто полувреме бе предимно за Спартак въпреки многото смени и в двата отбора. Изключително добро впечатление направиха юношите на отбора, а като цяло се видя, че отборът придобива все повече синхрон в играта под ръководството на Данаил Бачков. Освен почетното попадение гостите от Оборище удариха на два пъти и гредите.