Балкан надви Ботев (Ихтиман), Демона блести с гол и асистенция

Балкан (Ботевград) стартира с победа новото първенство в Югозападната Трега лига. "Зелените" надвиха с 2:1 Ботев (Ихтиман) у дома в здрав мач. В герой за домакините се превърна завърналия се Николай Цветков. Демона се отличи с гол и асистенция за успеха.

Беласица започна с победа новия сезон

Демона откри резултата в 43-ата минута. Тогава халфът направи индивидуален пробив и с удар с левия крак извън пеналта вкара за 1:0.

В 49-ата минута балканци удвоиха. Цветков намери Калоян Бонев, който от близка дистанция вкара за 2:0.

В 56-ата минута Ботев получи дузпа. Зад топката застана Борислав Балджийски, но младият вратар Котев отрази удара на юношата на Левски. Гостите все пак вкараха гол и оформиха крайния резултата пет минути преди края.

Снимка: Facebook - ФК Балкан1929/FK Balkan 1929