Равенство между Септември (София) II и Пирин (Гоце Делчев) на старта на Югозападната Трета лига

Дублиращият отбор на Септември (София) дебютира в Югозападната Трета лига с равенство 2:2 срещу гостуващия Пирин (Гоце Делчев) в първи мач от новото първенство на третото ниво на футбола у нас.

15 Септември II - Пирин (Гоце Делчев)

Резултатът бе открит рано рано още в 7-ата минута, когато Иван Аврамов от близко разстояние разстреля гостуващия вратар. Дванайсетина минути по-късно домакините нанесоха втория си удар, след като Красиан Колев удвои. До края на полувремето гостите от Гоце Делчев намалиха чрез Павел Головодов с хубав гол от средна дистанция в 39-ата минута.

След почивката темпото поспадна освен неколцина епизодични положения, но без сериозни опасности пред една от двете врати. Въпреки това в последната минута преди изтичането на редовното време гостите изравниха след точно изпълнена дузпа от Петър Лазаров.

Така тимът от Драгалевци записа първа точка в Югозападната Трета лига, а в следващия кръг ще гостува в Сандански на Вихрен. Пирин (Гоце Делчев) пък отново ще има визита, този път на адашите си от Благоевград, които имат подобно на Септември втори отбор.

Снимки: Спасияна Сергиева