Дубълът на Септември (София) се наложи над Левски (Чепинци) в контрола

Вторият отбор на Септември (София) победи с класическото 3:0 отбора на Левски (Чепинци) в контролна среща. Играчите на старши треньора Иван Гешев надиграха своя съперник и заслужено се поздравиха с победата.

Юношите на Септември (София) записаха две победи на ВАР турнира

През първата част "септемврийци" пропуснаха множество положения, като все пак резултата бе открит в 23-ата минута от Мартин Филипов след асистенция на Георги Иванов. В 43-ата Теодор Андреев стреля страхотно от 30 метра, но ударът му срещна гредата.

През втората част Септември продължи да диктува случващото се на терена, като в 75-ата минута Божидар Пиралков асистира на Божидар Георгиев, който удвои преднината на столичани. 7 минути по-късно Валери Попов оформи крайното 3:0 след асистенция на Дани Стойчев.

Дублиращият отбор на Септември (София) стартира участието си в Трета лига като домакин на Пирин (Гоце Делчев) в събота (07.08) от 18:00 часа на стадион "Драгалевци".