Арда удари милионерите от Саудитска Арабия

Арда (Кърджали) победи Ал Насър с 2:1 в контролна среща, играна на базата на националния отбор в Бояна, където тимът от Саудитска Арабия е на подготовка. Тимът от Кърджали, който преди три дни отпадна в евродебюта си в Лигата на конференциите от Апоел Беер Шева, изигра проверката, след като насроченият за днес мач с ЦСКА - София бе отложен заради евроучастието на двата отбора. Жуниньо откри резултата в полза на Арда срещу Ал Насър в 52-а минута, а шест минути по-късно Тонислав Йорданов направи 2:0. Бившият играч на Бенфика Талиска отбеляза попадението за Ал Насър пет минути преди края на мача.