Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Мартин Сведик: Ще атакуваме от първата минута

Старши треньорът на Словачко Мартин Сведик даде пресконференция преди мача на тима срещу Локомотив (Пловдив) от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Крушарски: Очаквам 6:0 срещу Словачко, явно ще трябва да вляза и да въдворя ред в българския футбол

"Трябва да вкараме поне един гол или два, за да ги отстраним. Ако вкараме поне един гол, може да има продължения и да се стигне до дузпи. Още по време на първия мач казах на играчите ми, че в Локомотив има качествени футболисти. Това е отбор с добри изпълнители.

Ние ще започнем да атакуваме още от първата минута. Искам да отбележим гол още в първите минути", заяви Сведик.