100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Изненада с приза за Играч на мача в Букурещ

Полузащитникът на Австрия Флориан Грилич грабна приза за Играч на мача за изминалия дуел срещу Украйна от Евро 2020. Победителят се определя от УЕФА. Футболистът на Хофенхайм изкара пълни 90 минути за своя тим, който се наложи с 1:0 на “Арена Национал” в Букурещ и се класира за осминафиналите като втори в групата.

За Грилич това е втори мач за австрийците на шампионата на Стария континент, като досега той може да се похвали с цели 9 отнети топки.

Съперник на тима в първата фаза на директните елиминации ще бъде Италия, като двубоят е в събота от 22:00 часа на “Уембли” в Лондон.