Дешан: Не се надявахме на това, но трябва да го приемем

Селекционерът на Франция Дидие Дешан остана разочарован от равенството 1:1 при гостуването на Унгария от Евро 2020, но въпреки това заяви, че неговият отбор трябва да приеме този резултат.

Унгария спря световния шампион и зарадва 60 000 в Будапеща

"През първото полувреме, когато трябваше да водим в резултата, се оказахме догонващи след единствената им възможност. Тази подкрепа на стадиона им даде сили. Те се защитават много добре, както направиха и срещу Португалия до 83-ата минута. Това е една точка. Очевидно не е това, на което се надявахме, но предвид контекста, така или иначе ще го приемем. Имахме прекрасни възможности през първото полувреме. Трябваше да водим в резултата, но не го направихме. Такъв е футболът. Закъсняхме с 45 минути, те практически нямаха никакви положения. Имахме няколко възможности и вкарахме този гол. Не е достатъчно за това, на което се надявахме, но трябва да го приемем", коментира Дешан след мача.