Влашич: Изглеждаше все едно чехите искат повече победата

Халфът на Хърватия Никола Влашич няма обяснение защо през първата част на двубоя с Чехия съперникът е изгледал като отбора, който иска повече победата. Срещата завърши 1:1 и сега "ватрените" трябва задължително да победят Шотландия в последния си мач, за да могат да продължат в следващата фаза.

"Не мога да разбера какво се случи. Изглеждаше все едно чехите искаха победа повече от нас. Те бяха по-агресивни. Сега трябва да победим Шотландия. Вярвам, че можем да продължим напред. Ако не вярвах, нямаше да съм тук.

Не започнахме добре. През второто полувреме атакувахме повече, но към края на мача темпото спадна. И двата отбора имаха шансове, но 1:1 изглежда справедлив резултат", заяви Влашич.