ЦСКА-София победи Берое при U19

ЦСКА-София U19 победи Берое с 2:0 в мач от елитната юношеска група, игран на стадион "Българска армия".

Левски победи Царско село и се доближи до Лудогорец при U19

През първото полувреме момчетата на Добромир Митов бяха по-добрия отбор на терена и закономерно откриха резултата с попадение на Димитър Горанов, дошло след асистенция на Марк-Емилио Папазов. Това бе достатъчно на “червените” да се оттеглят на почивка с гол аванс пред старозагорци.

През втората част Георги Радев отбеляза второ попадение за ЦСКА-София, след като се възползва отлично от много хубаво подаване на капитана Кристиян Атанасов. До края на срещата столичният тим пропусна още няколко изгодни възможности да направи резултата класически и така двубоят приключи при резултат 2:0.

Стартов състав на ЦСКА-София: Ивайло Илиев (в), Калоян Пехливанов, Мартин Аврамов, Любомир Цветанов, Алпай Рамадан, Калоян Стоилов, Веселин Борисов, Марк-Емилио Папазов, Даниел Стойчев, Димитър Горанов, Кристиян Атанасов (к).

Старши треньор: Добромир Митов.

Снимка: cska.bg