Израел шамароса Черна гора в Подгорица

Израел победи Черна гора с 3:1 в приятелски мач, игран в Подгорица. Гостите показаха по-добра игра, особено през втората част, когато паднаха и четирите гола в мача.

Израел взе преднина от два гола в рамките само на две минути. Първа Еран Захави откри резултата в 67-ата, а след това Манор Соломон удвои в 69-ата минута.

Черна гора върна едно попадение с гол от дузпа на Фатош Бечирай в 81-ата минута, но в добавеното време гостите окончателно решиха всичко в своя полза чрез Гади Кинда за крайното 1:3.

Това бе втора и последна проверка за Черна гора това лято, докато Израел ще изиграе още една контрола с Португалия на 9 юни.