Ейре стигна до първа победа при Стивън Кени

Ейре постигна първата си победа под ръководството на Стивън Кени, който бе назначен през април миналата година. Ирландците спечели с 4:1 приятелски мач срещу Андора, след като в предишните 11 мача нямаше успех. Тази серия включваше и две равенства с България в Лигата на нациите.

Тимът на Кени и днес имаше проблеми. Андора поведе с попадение на Марк Валес в началото на второто полувреме. Ейре обаче отговори бързо с два гола на Трой Парът и в 61-ата минута вече водеше. Към края Джейсън Найт и влезлият като резерва Дарил Хоргън се разписаха за крайното 1:4. През второто полувреме за домакините се появи в игра 41-годишният Илдефонс Лима.