Team Fiend oтпадна на крачка от финала 🇧🇬

Българите от Тeam Fiend загубиха с 0:2 (11-16, 9-16) от OG в полуфиналната битка от Spring Sweet Spring. "Лъвовете" изиграха страхотен турнир, но в този мач не успяха да покажат качествата си срещу една от най-богатите организации в световния гейминг.

Нашите момчета стигнаха до този мач, след като победиха с 2:1 легендите от Fnatic в четвъртфиналния мач от шампионата.

Велика победа зa Теаm Fiend! Българите надиграха легендите от Fnatic 🇧🇬

Минути преди двубоя организацията, която е зад българите, обяви трансфера на Дейвид "h4rn" Бенчев, който подписа договор с тима, като заменя в стартовия състав Мартин "mar" Куюмджиев.

Първата карта бе Mirage, която избраха нашите момчета. Преди този мач българите имаха 95% победи в последните три месаца, но геймърите от OG показаха изключително солидна игра, на която Fiend не успя да намери отговор.

Нещата на Inferno се развиха бързо, но отново в полза на състава на OG, който в този мач изглеждаше перфектно. Над всички бе един от най-големите таланти в света Шахар "flameZ" Шушан, който завърши битката с 43-32 и 1.34 рейтинг.

Шампионът в турнира ще спечели 40,000 долара от наградния фонд.