Янтра (Полски Тръмбеш) разби Павликени с десет футболисти

Третият в класирането на Северозападната Трета лига – Янтра (Полски Тръмбеш) спечели с 4:0 у дома срещу едноименния тим на град Павликени в мач от последния за сезона 34-и кръг от първенството. Селекцията на Петър Кръстев взе дербито на Великотърновска област с 10 футболисти. Още в 5-ата минута Тихомир Антонов беше отстранен с червен картон за спречкване. В следващите 85 минути домакините не дадоха дори минимален шанс на съперника. В 23-ата минута Николай Иванов откри резултата след асистенция на Емилиян Ангелов. Скоро голмайсторът центрира и Ростислав Данчев удвои с глава. След почивката дойдоха минутите на голмайстора на шампионата Любомир Генчев. Първо в 55-ата той вкара дузпа, отсъдена за нарушение срещу Тони Маречков. Последният изработи гола в 71-ата минута, когато преодоля наколко съперника и подаде на Генчев, който шутира неспасяемо от воле – 4:0.