100 години ски спорт в България

Интер Маями с тежка загуба

Интер Маями продължава с разочароващото си представяне в Мейджърс Лийг Сокър. Тимът от Флорида загуби с 0:3 от Ди Си Юнайтед, въпреки че игра домакински мач пред най-голямата публика в историята си. Всичките 15 945 билети, пуснати в продажба, бяха разпродадени и феновете опитаха да окажат силна подкрепа на играчите. Стадионът на клуба на Дейвид Бекъм е с капацитет 18 000, но има рестрикции поради пандемията от коронавирус.

Футболистите обаче не отговориха на предизвикателството. Срещата бе решена доста рано, след като Ола Камара и Пол Ариола се разписаха, за да дадат аванс от два гола на гостите до 21-ата минута. След почивката Камара добави още едно попадение.

Това бе трета загуба за Интер Маями в последните четири мача, като и в трите те не успяха да отбележат гол. Тимът няма домакински успех от началото на сезона и е 11-и в класирането на Източната конференция с 8 точки от 8 мача.