Атанас Илиев: Представихме се добре и направихме хубав мач

Нападателят на Ботев (Пловдив) Атанас Илиев коментира равенството на своя тим с Черно море. Двата тима завършиха 1:1 в Пловдив, като именно Илиев вкара изравнителното попадение за своя тим.

Черно море с нова грешна стъпка, “моряците” изпуснаха Ботев в Пловдив (видео+галерия)

“Мисля, че последният завършващ удар ни липсваше. Първото полувреме изпуснахме доста ситуации и второто имахме такива, не ги вкарахме и закономерно завършихме 1:1. Преценихме този мач да ми дадат малко почивка и ако се наложи, да вляза. За моя радост влязох и вкарах гол.

Мисля, че се получи много хубава атака. Моята работа е вътре в наказателното поле, ако е хубаво центрирането, ще я вкарам. Хубаво е, че тези тренирани ситуации се получават и на мач.Надъхаха ни и ние даваме всичко от себе си. Днес мисля, че се представихме добре и направихме един хубав мач. Дано завършим сезона подобаващо.

56 Ботев (Пловдив) - Черно море 1:1

Ако си вкараме положенията в София, мисля, че може да се поздравим с успех срещу Левски”, заяви Илиев.

Снимки: Владимир Иванов