Познат знак в мача на Бетис, Лига Европа се изплъзва засега (видео)

Шесто поредно равенство остави Бетис извън топ 5 в Ла Лига при четири оставащи кръга. Този път “вердибланкос” направиха 1:1 при визитата си на Валядолид и не успяха да се възползват от загубата на намиращия се най-близо пред тях в класирането тим на Реал Сосиедад

Айтор Руйбал изведе Бетис напред в 49-ата минута, но в 68-ата Шон Вайсман изравни с глава. До края на срещата гостите от Севиля имаха по-добрите положения за победно попадение. През първата част заради засади не бяха зачетени по един гол и на двата отбора.

Валядолид се бори за оцеляването си и е точна с една точка над чертата. Два от намиращите се под нея състави обаче записаха победи в този 34-и кръг - Уеска и Ейбар. Неприятното за клуба на Роналдо е, че то края на шампионат му предстоят сблъсъци със сравнително силни съперници - Валенсия, Виляреал, Сосиедад и Атлетико Мадрид.