Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Димитров: Може би и мотивацията не ни е на нужното ниво, Локомотив ни надигра

Старши треньорът на Струмска слава Владимир Димитров коментира загубата на своя тим от Локомотив (Пловдив) в мач от 28-ия кръг на Втора лига. "Железничарите" победиха с 2:0 като гости, а наставникът на радомирци призна, че ограничената скамейка е била една от основните причини, за да се стигне до това поражение.

Локо (Сф) победи Струмска слава и най-сетне триумфира на чужд терен (видео+галерия)

"Започнахме добре мача, първите минути създадохме положения, ударихме и греда. След 30-ата минута обаче загубихме средата на терена. Допуснахме доста грешки в защита, оставахме доста голяма дистанция. Не искам да се оправдавам, но двама души от средата на терена напуснаха контузени. Видяхте, че и групата ни бе от 16 човека, доста проблеми имаме и това се отрази и на играта на нашия отбор.

Не знам какво е състоянието на Петков. Той е добър вратар, но за да се стигне до тези положения, значи хората пред него не са си свършили работата, както трябва. Надявам се контузените да се оправят за следващия кръг, защото е много трудно за един треньор, когато няма почти никакъв избор за дадена позиция.

23 Струмска слава - Локомотив София

Изключително лимитиран бях от това кои футолисти да влязат и да променят мача. Надиграха ни Локомотив и закономерно загубихме.

Ние не сме обраменени, доиграваме първенството. Не можем да надскачаме нашите възможности. Със сигурност оставаме в групата. Може би и мотивицията не ни е на нужното ниво. Надявам се да спечелим някоя друга точка", заяви Димитров.