Павликени излъга Левски (Левски)

В Павликени едноименният тим надигра с 2:1 Левски (Левски) в двубой от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стара оспорвана и напрегната битка. Половин час след началото й Никола Какамъков подаде от аутлинията към Красимир Гавазов и той даде аванс на домакините. Левскарите се вдигнаха на щурм, но само веднъж чрез Благовест Ленков застрашиха противниковата врата. В друга ситуация гостите имаха претенции за дузпа, но сигнал не последва.

Десетина минути след почивката Теодор Михайлов опита с шпагат да избие топката на Стефан Гинчев, който падна и рефера отсъди дузпа. Йордан Йорданов я вкара за 2:0. Последва натиск на Левски. Кристиян Иванов обаче изтърва добра възможност за гол. В 83-ата минута Ивайло Раденцов изпълни фаул, Михайлов отклони и Джанко Танев с глава вкара за окончателното 2:1. Секунди преди края Виктор Иванов бе близо до изравняването, но топката уцели гредата.