Лион показа зъби на лидерите

Отборът на Лион постигна успех с 2:1 като гост на Нант в двубой от 33-ия кръг на Лига 1 и се приближи само на три точки от върха в класирането. С успеха "хлапетата" събраха 67 точки и вървят четвърти, докато лидер е Лил със 70. Следват Пари Сен Жермен с 69 и Монако с 68.

Лион продължава да диша във врата на лидерите

Лион изкова успеха си на "Стад де ла Божоар" през първите 45 минути, когато на два пъти се разписа Мемфис Депай. Той откри още в петата минута, а в 37-ата от дузпа оформи своя дубъл. Нант успя да върне едно попадение след час игра чрез Никола Паола, но за повече нямаше сили.