Марез: Започнахме лошо, но след това контролирахме играта и заслужавахме да вкараме още голове

Нападателят на Манчестър Сити Риад Марез очаква с нетърпение сблъсъка с Пари Сен Жермен от полуфиналите в Шампионска лига. Роденият във Франция алжирец вкара от дузпа на реванша от четвъртфиналната фаза победата на Сити с 2:1 като гост на Борусия (Дортмунд), с която тимът продължава на полуфиналите с общ резултат 4:2.

Манчестър Сити отново подчини Борусия (Дортмунд) и преодоля проклятието на 1/4-финалите (видео)

"Започнахме лошо, но след това контролирахме играта и заслужавахме да вкараме още голове. Винаги има напрежение при изпълнение на дузпа, особено в четвъртфинал в Шампионска лига, но за щастие успях да реализирам. Полуфиналът с ПСЖ ще бъде по-специално събитие за мен, тъй като съм роден и израснал в Париж. Радвам се, че ще срещнем точно този съперник", коментира Марез.