Борислав Младенов сред най-добрите при инфарктна победа на Римини✌️

Римини с Борислав Младенов победи със 76:75 (13:17, 20:24, 11:13, 32:21) Пьомбино като гост в мач от четвъртия кръг на второто завъртане на регион А в италианската Серия Б.

Българският гард отново попадна в стартовата петица на своя тим и за 18 минути на паркета се разписа с 10 точки и 5 борби.

Срещата започна оспорвано, като гостите бяха в догонваща позиция и на почивката се оттеглиха с пасив от 8 точки (33:41). След паузата опитите им да настигнат съперника отново удариха на камък. Те обаче се активизираха в последните 10 минути, в които бяха агресивни в нападение, което им донесе и успеха в срещата.

Римини е на четвърта позиция във временното класиране в регион А с баланс 12-5.

В следващия кръг на 18 април (неделя) Борислав Младенов и неговите съотборници приемат Ливорно 1947.

Снимка: instagram.com/rivierabancabasketrimini