Сливнишки герой на победа от финалите във Висшата лига (галерия)

Волейболният тим на Сливнишки герой (Сливница) се доближи до финалите във Висшата лига. Волейболистите на Мартин Стоев надиграха като домакини Черноморец 2008 (Бяла) с 3:0 (26:24, 25:21, 26:24) в първия мач от полуфиналната серия в първенството.

24 Сливнишки герой - Черноморец (Бяла) 3:0

Така на сливничани им трябва още една победа, за да стигнат до битката за трофея и промоция в Суперлигата. Втората среща между двата тима е в неделя (28 март) във Варна.

В първия гейм играта бе на амплитуди - гостите от Черноморец поведоха, след което играчите на Мартин Стоев поеха инициативата. Размяната на ролите се случи още два пъти, но в крайна сметка домакините излязоха напред в резултата след 26:24. Втората част премина под диктовката на Сливнишки герой, който увеличи аванса си след 25:21. Третата част протече идентично на първия гейм, но в крайна сметка момчетата на Мартин Стоев спечелиха чисто мача след 26:24 и 3:0.

10 Сливнишки герой победи Град с 3:0

СНИМКИ: БИСЕР ТОДОРОВ