Робърта: Тази победа ни дава увереност за бъдещето

Нападателят на Левски Найджъл Робърта коментира победата на своя тим над Славия в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. “Сините” се наложиха с 1:0, а единственото попадение вкара именно нидерландецът.

Робърта измъкна Левски срещу Славия в снежната буря на "Герена" (видео)

“Беше трудно. Мисля, че започнахме добре и играхме много силно през първото полувреме. Мачът бе доста по-различен от този за Купата. Имахме няколко шанса днес. Ударихме и греди, търсехме гола. В крайна сметка съм доволен, че вкарахме, макар и късно.

Както казах, мачът за Купата бе доста различен.Тогава не бяхме достатъчно агресивни, не задържахме топката, а сега, особено през първото полувреме, играхме много силно. Колкото по-дълго владееш топката, толкова повече съперникът се измаря.

Този мач ни дава достатъчно увереност за бъдещето. Не знам на колко точки сме зад топ 6 но мисля, че с тази победа стресът ще е намален”, заяви Робърта.