100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:5

Живко Желев: Заслужавахме три точки, сведохме всичко до 1000 фаула

Наставникът на Литекс Живко Желев остана доволен след равенството (1:1) с Локомотив (София) във Втора лига. Според него "оранжевите" са заслужавали да победят "железничарите".

"Заслужахме дори три точки, получихме гол от нелепа грешка. Благодаря на футболистите за мъжката игра, за 13 дни това ни е четвърти мач. Локомотив София имаха ден в повече за почивка. Ако си бяхме развили някоя от контраатаките, можехме да победим. Нашият план беше първото полувреме да наситим средата на терена, да неутрализираме Диков с тези непрестанни топки към него, после вкарахме хубав гол, не допуснахме сериозни ситуации пред нашата врата. Сведе се всичко до 1000 фаула и центрирания. Заученото положение ни беше от корнер, използвахме това Пламен Николов да я свали и младият Християн Петров вкара", каза бившият централен защитник на Стяуа.