Първа атомна и Дреновец си вкараха по два гола

2:2 приключи контролата в Козлодуй между местния Първа атомна и Дреновец. Стана изключително интересен двубой с много голови положения. В началния половин час, гостите доминираха изцяло. В 12-ата минута Александър Веселинов се измъкна очи в очи с козлодуйския страж и го преодоля за 0:1. В следващите минути, той пропусна да се разпише още веднъж. Денис Димитров също се размина с попадение. Той обаче се реабилитира в 32-ата минута, когато поличи топката от Георги Стоянов и удвои преднината на Дреновец.

След този гол домакините се вдигнаха и до края на полувремето пропиляха шест отлични възможности, чрез Радослав Батов, два пъти Михаил Бешев, а при три ситуации бранителите на съперника избиваха топката от голлинията. След почивката Дреновец започна с пет промени в състава. Това като, че ли беше за добро, защото само за няколко минути Димитров и Веселинов пропуснаха да вкарат по веднъж.

След това обаче си пролича, че „машината“ на гостите загуби баланс. Козлодуйци вече владееха инициативата и очакваното се превърна в реалност. Първо в 66-ата минута Свилен Димитров завърши самостоятелна акция отляво с гол. Няколко минути по-късно той повтори същото, но не стреля към вратата, а подаде на дузпата, където Батов шутира в мрежата – 2:2.