Без голове на Вихър – Чавдар (Етрополе)

Вихър (Славяново) и гостуващия му Чавдар (Етрополе) завършиха 0:0 в контрола. Стана равностоен мач, като на моменти съперниците вземаха лек превес във владеенето на топката. Домакините имаха няколко възможности за гол. През първото полувреме пропуснаха да реализират Любомир Борисов, Кристиян Тафраджийски и Ивайло Иванов. При друга ситуация Тафраджийски насочи с глава топката към мрежата, но тя беше избита от голлинията, последва шут на Борисов, но бранител на Чавдар изби. След почивката Цветан Петров изведе по диагонала Иван Иванов, но той не уцели вратата. За цял мач гостите отправиха само един удар към противниковата врата.