Невероятни пропуски на Станислав Костов провалиха Олимпиакос (видео)

Станислав Костов се появи като резерва за Олимпиакос (Никозия) и направи три фрапантни пропуска, а отборът му загуби с 0:1 от Еносис (Паралимни) в мач от 15-ия кръг на кипърското първенство. Бившият нападател на Левски още няма гол през сезона, а тимът му допусна четвърто поредно поражение и заема 9-о място в класирането.

Гостите откриха с попадение от дузпа на Емануел Денинг в 51-ата минута. В 62-ата Костов замени Едгар Сали, а малко преди това в игра за Еносис влезе добре познатият у нас Шикозе Удоджи. 34-годишният нигериец с български паспорт кара своя трети сезон в отбора от Паралимни.
В самия край на редовното време Костов можеше да изравни, но на два пъти не успя да преодолее от няколко метра стража на гостите Гачевски. В добавеното време българинът отново се оказа на чиста позиция, но не уцели добре топката и я прати високо над вратата.

Водач в кипърското първенство е Аполон (Лимасол) с 43 точки, пред Омония (Никозия) с 40 и Анортозис с 39.