Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Десет от Болоня изпуснаха победата в края

Болоня изпусна да победи Удинезе, след като гостите изравниха за крайното 2:2 в 92-ата минута. Торгай Арслан донесе точката на тима на Лука Готи с попадение в самия край на двубоя.

Домакините водеха с 2:1 на почивката. Такехиро Томиясу откри в 19-ата минута, Рикардо Перейра изравни, а Матиас Сванберг донесе преди на Болоня към края на първата част. Шведът обаче се превърна в антигерой в 47-ата минута, след като получи втори жълт картон и остави тима си с човек по-малко.

Двата отбора направиха интересен двубой. Отборът на Синиша Михайлович поведе след удар с глава на Томиясу. Изравняването дойде след разбъркване в наказателното поле, при което Перейра показа смелост при добавката, тъй като бе изритан, след като игра с топката.
Орсолини създаваше проблеми на Удинезе с центриранията си от статични положения и именно в такава ситуация се стигна до гола на Сванберг за 2:1. В началото на втората част шведът направи късно влизане в краката на Несторовски и получи втори жълт картон. Болоня се държеше добре и удържа съперника почти до края, но допусна гол в добавеното време и направи пето поредно равенство.