Лясков на пейката при драматична победа на Олимпия

Олимпия (Любляна) излезе начело в словенското първенство за няколко часа след измъчена победа с 2:1 над Табор (Сежана). "Змейовете" стигнаха до успеха в саия край на редовното време и събраха 31 точки, колкото имаше и Марибор преди да се наложи над Копер.

Българският защитник Ангел Лясков остана резерва за Олимпия и не се появи в игра. Негоият тим поведе в 22-ата минута чрез Марио Квесич, но Христос Ровас изравни в началото на второто полувреме.

В 89-ата минута се стигна до голямо разбъркване в наказателното поле на Табор и Горан Милович добута топката зад голлинията. Гостите претендираха за нарушение срещу техен футболист, но съдията зачете гола.