Измъчена победа на Бетис (видео)

Бетис стигна до успех с 2:0 при гостуването си на Осасуна и прекъсна серия от три поредни загуби. Успехът отдалечи тимът от Севиля от зонатана изпадащите и го изкачи чак на осмо място.

Двубоят няма да се запомни с много футболни моменти. Той изглеждаше обречен да завърши наравно, но в 76-ата минута Борха Иглеасиас откри резултата. Домакините се изнесоха в търсене на изравняване и отвориха пространства за контраатаки и в края отново бяха наказани. Хуан Миранда отбеляза втори гол за гостите след асистенция на неостаряващия Хоакин.

Осасуна записа четвърта загуба в последните пет мача и е в зоната на изпадащите с актив от 11 точки.