Зрелищен хикс между Славия и Кариана на "Овча Купел"

Славия завърши наравно 3:3 като домакин на втородивизионния Кариана (Ерден) в приятелски футболен мач игран на стадиона в квартал "Овча Купел".
Георги Вълчев откри резултата в 25-ата минута, но гостите изравниха чрез Жустино Мендес шест минути преди почивката.
Георги Търтов изненадващо даде аванс за Кариана в 49-ата минута, а Кристиан Илиев също се разписа във вратата на "белите" четвърт час по-късно.
Славия изравни след попаденията на влезлите в игра след почивката Радослав Кирилов и Димитър Стоянов в 81-ата и 87-ата минута.
Румънското крило Драгош Фирцулеску и руският вратар Дарий Кральов, които са на проби в състава на софианци, също се включиха в контролата.
състав на Славия: Георги Петков, Петър Патев, Христо Попадийн, Милен Гамаков, Венелин Филипов, Георги Вълчев, Мартин Атанасов, Драгош Фирцулеску, Атанас Кабов, Емил Стоев, Мартин Сораков (като резерви влязоха Илиян Попов, Дарий Кральов, Христо Иванов, Рафаил Пърликов, Емил Виячки, Радослав Кирилов, Димитър Стоянов, Борис Димитров)