Треньорът на Локо (Мездра): Искаме да станем един от тимовете, с когото другите отбори да се съобразяват

Николай Боянов: Не съм Моуриньо, но на почивката казах някои неща относно играта ни

Старши треньорът на Локомотив (Мездра) Николай Нинов остана доволен от успеха на своите момчета над Вихър (Славяново) в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините от Мездра се наложиха с 3:1 на стадион "Локомотив".

"Бяхме готови за тежка битка. Мисля, че добре се бяхме постарали да разузнаем силните и слабите страни на Вихър. Нашите играчи показаха доста мъжество и заслужено победихме. Тактически ход бе да се приберем в началото на второто полувреме, чакахме да дойде моментът за втори гол.

Имахме ситуации, в които можехме по-рано да решим мача, но това е футболът. Някой път вкарваш, някой път не. Матадос е един доста качествен футболист. Опитваме се максимално добре да използваме силните страни на нашите футболисти", заяви Нинов.