Перун с важна победа, Гранит завърши мача с 9 души

Перун (Кресна) победи с 1:0 Гранит (Владая) в среща от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига. Победата бе едва втора от началото на сезона за отбора от Кресна, който вече има 8 точки в актива си. Единственият и победен гол реализира Иван Георгиев в средата на второто полувреме. За Перун отново не игра контузеният голмайстор-ветеран Атанас Топалов.
Гостите завършиха мача с двама души по-малко, след като техни футболисти получиха червени картони от рефера Иво Андреев. Още в 16-ата минута Петьо Атанасов изгърмя за два жълти картона, а в последната минута Люцкан Люцканов получи червен картон.
А само дни след като бяха наказани с лишаване от домакинство за 6 мача, публиката от Владая предизвика напрежение и в Кресна и се наложи срещата да бъде прекъсната за 5 минути в 83-ата минута.
В следващия кръг Перун ще гостува на Левски Чепинци, а Гранит ще приеме Рилски спортист на неутрален терен.