Николай Боянов: Не съм Моуриньо, но на почивката казах някои неща относно играта ни

Локомотив (Мездра) спря Вихър (Славяново) към първото място

Наставникът на Вихър (Славяново) Николай Боянов коментира загубата на своя тим от Локомитив (Мездра) в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите отстъпиха с 1:3, като по този начин изпуснаха възможността да оглавят класирането в първенството.

"Доволен съм от момчетата, но не съм доволен от резултата. Имахме доста положения, които не успяхме да реализираме. Можеше да загубим с повече голове, а можеше и да не паднем. Ние сме аматьорски отбор, момчетата дадоха максимума от себе си и това е важното.

Не съм Моуриньо, но на почивката казах някои неща относно играта. Смея да твърдя, че за стандартите на нашата група се получи един добър мач. Всеки мач излизаме за победа. Важно е момчетата да вземат премиите си. Играем мач за мач. Колкото се може по-нагоре дано в тройката да бъдем".