Нидерландия не намери пътя към гола в Зеница (видео)

Отборите на Босна и Херцеговина и Нидерландия направиха 0:0 в двубой от дивизия "А" на Лигата на нациите. "Оранжевите", които са финалист от последното издание на турнира, направиха няколко пропуска, но това, което създадоха беше крайно недостатъчно.

Срещата в Зеница беше първа в историята между двата тима. "Лалетата" упражниха натиск след старта на двубоя, но бързо идеите им се изчерпаха. Стефан де Фрай пропусна най-добрата възможност за полувремето с глава в началните минути. Това беше едно от малкото положения пред една от двете врати.
След почивката нидерланците продължиха да се търсят пътя пред гола. В края на срещата вратарят Шехич направи две много добри спасявания. Нидерландците не спряха да стреля по посока на вратата, но отправиха цели осем неточни шута. В крайна сметка двубоят завърши без попадения.