На "Старото лесничейство" започнаха с огорчение (видео)

Отборът на Унион Берлин претърпя домакинско поражение на старта на Бундеслигата след 1:3 от Аугсбург. Гостите успяха да използват максимално своите възможности, вкарвайки в точните моменти, за да покорят "Старото лесничейство".
Двата тима имаха точно по една много добра възможност преди почивката. Домакините пропуснаха своята, а гостите се разписаха в 40-ата минута. Рафаел Фрамбергер застигна топката на аутлинията и центрира, а Рубен Варгас беше абсолютно сам и вкара с глава от пет метра - 0:1.
В 67-ата домакините имаха претенции за дузпа, неуважени от съдията. В 75-ата Унион Берлин стигна до изравнително положение. Кристофер Ленц даде страхотно подаване за Мариус Бултер, който имаше време да обработи и да насочи в мрежата. Седем минути по-късно гостите от Бавария отново взеха голово предимство след красив гол, изработен от Яго и Михаел Грегорич. В 89-ата Андре Хаан вкара и трети гол за гостите.