Рейнджърс срази с 5:0 тим от Гибралтар, феновете бесни

Шотландският гранд Рейнджърс продължава напред в квалификациите на Лига Европа, след като срази с 5:0 като гост Линкълн Ред Импс от Гибралтар като гост.

Начало на головата фиеста даде Джеймс Таверниър в 21-ата минута, а Конър Голдсън удвои малко преди почивката. След паузата влезлият като резерва Алфредо Морейос направи резултата класически, като това се случи в 67-ата минута.

В последните пет минути на срещата паднаха нови два гола. Джърмейн Дефо вкара за 4:0 в 84-та, а Морейос оформи своя дубъл четири минути по-късно. Последните два гола не бяха видяни от феновете в Шотландия, тъй като тв сигналът се е загубил, показват реакциите им в социалните медии.