Рубин и Тамбов си спретнаха зрелищно реми

Отборите на Рубин и Тамбов си стретнаха зрелищно реми в сблъсъка помежду си от 6-ия кръг в Руската Премиер лига. Гостите на два пъти повеждаха, но и двата пъти домакините изравняваха, за да оформят крайното 2:2.

Александър Карапетян даде преднина на Тамбов в 15-ата минута, но Джордже Деспотович изравни в 45-ата.

Павел Карасьов отново изведе гостите напред в 85-ата минута и те почти се виждаха като победители, но отново Деспотович се оказа героя за Рубин, оформяйки крайното 2:2.

Така Рубин събра актив от 8 точки и заема 10-ата позиция в класирането. Тамбов остава на 14-ото място с 4 спечелени точки до момента.