Илиан: На почивката, като по селата, крещим по съдията и после...

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира загубата на неговия тим срещу отбора на Локомотив (Пловдив). Варненци отстъпиха с 1:2 в мач от четвъртия кръг на efbet Лига, игран в Пловдив.

"Локомотив си вкара два гола, а ние не успяхме да си завършим атаките. Огледален мач от миналата година. Успяхме да се върнем в мача. На полувремето, като едно време по селата, викаме по съдията, крещим и после се отсъди едно нарушение. При нас, когато няма пространства, трудно да стане гола, но когато през 3-4 минути се влиза и се бави играта, трудно да стане. Трябваше да сме по-настоятелни в завършващата фаза, трябваше да сме по-агресивни, но един равностоен мач с един равностоен противник. Мисля, че се справихме добре. Не рискувахме да оставяме празни пространства. Важното е, че успяхме да се върнем и имахме игрово преимущество. Трябваше да сме по-концентрирани", каза бившият национал.