Вход / Регистрирай се

Адриано Паната: Да играеш на US Open тази година е лудост

Адриано Паната: Да играеш на US Open тази година е лудост

Бившият шампион на “Ролан Гарос” Адриано Паната заяви, че ако беше активен тенисист днес, не би пътувал за Ню Йорк за участие на Откритото първенство на САЩ при настоящата обстановка.

“При тези условия не бих отишъл да играя там. Моето мнение е, че да отидеш на US Open тази година е равносилно на лудост. Разбира се, всеки е свободен да прави каквото поиска, но според мен няма как да излезеш на корта напълно спокоен”, сподели пред Il Foglio 70-годишният италианец.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Тенис

Виж всички