Вход / Регистрирай се

Бундеслигата без фенове до края на октомври

Бундеслигата без фенове до края на октомври

Германският канцлер Ангела Меркел изключи допускането на феновете на стадионите за мачовете Бундеслигата за момента, съобщава ДПА. Меркел е пояснила, че не може да има по-нататъшно облекчаване на ограниченията във футбола, предвид увеличаването на случаите на зарзени в Германия.

Министрите на здравеопазването на германските региони се съгласиха, че отварянето на стадионите за фенове преди 31 октомври не е препоръчително. Германската футболна лига прие решението, въпреки че се съгласи с клубовете, че могат да пускат ограничен брой зрители в началото на сезона, но само с политическо одобрение.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички