Неделев: Това е доста важна победа психологически преди реванша с ЦСКА

Вкаралият днес два гола за победата на Ботев (Пловдив) с 3:2 над Ботев (Враца) Тодор Неделев говори за днешния двубой, реванша с ЦСКА-София за Купата на България и за бъдещето си в клуба.

"На почивката треньорът каза,  че имаме 45 минути да измием срама от първото полувреме. Два пъти Ботев (Враца) ни бият без да им вкараме гол. Похвално е, че всички се вдигнахме през второто полувреме и че обърнахме мача. Изравниха ни, но днес показахме сили. Мисля, че 90 минути доста тичахме и според мен заслужено спечелихме. Аз съм добре, щом продължих да играя и изкарах всичките 90 минути на терена. Радвам се, че помогнах на съотборниците ми да спечелим. Знаете, че през 2020 година нямахме победа, така че тази е много важна. Това е доста важна победа психически преди реванша с ЦСКА.

65 Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)

Дано в сряда да имаме късмет и да отстраним ЦСКА. Тези два месеца пауза се отразиха доста зле на целия отбор. Лека-полека навлизаме във форма. Както ние, така и ЦСКА имаха тежки мачове. Затова в сряда ще видим кой е по-добрият. Остава ми една година от договора. Разбрали сме се с ръководството при оферта от чужбина да седнем и да говорим. Ако е добра и за мен, и за клуба, може да е дошло времето отново да замина за чужбина. На този етап, 27 години вече, от която и страна да дойде добра оферта, ще я разглеждаме ", заяви Неделев  след мача.