Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Валери Божинов резерва при победа на Пескара

Бившият нападател на националния отбор Валери Божинов записа първи минути след подновяването на сезона в италианската Серия Б с екипа на Пескара. "Делфините" победиха Юве Стабия с 3:1 в двубой от 29-ия кръг, а Божинов влезе като тактическа смяна пет минути преди края на редовното време.

Той замени халфа Кристиан Галано. Резултатът откри Мануел Пучарели в 57-ата минута, а Габриеле Дзапа удвои в 71-ата. Осем минути по-късно Лука Креко направи резултата класически в полза на Пескара. В самия край на мача Салваторе Елиа се разписа почетно за гостите.

В следващия кръг Пескара гостува на Пиза. С успеха "делфините" събраха 38 точки и се изкачиха на 11-ата позиция във временното класиране.