Карираният флаг на финала в Бразилия ще бъде размахан от родителите на шампиона

Световният шампион във Формула 1 за 2008 година ще види как баща му размахва карираният флаг на финала на състезанието е неделя на пистата "Интерлагос" в Гран при на Бразилия. Това съобщиха организаторите на бразилското състезание, като се позоваха на факта, че това е интересен начин семейството на някой от двамата претенденти за титлата Хамилтън и Маса да отпразнува първия трофей на сина им във Формула1. Един от организаторите Карлос Монтание обясни, че желае по този начин да поздрави бъдещият шампион за първата му титла. Ако Люис Хамилтън спечели, неговият баща Антъни Хамилтън ще развее знамето, а ако Маса победи, майка му Ана и баща му Титонио ще са тези, които ще дадат финал на сезона. Хамилтън води със 7 точки пред Маса, а на британеца му е нужно само 5 място, за да спечели трофея.

ХАМИЛТЪН ИЛИ МАСА ЩЕ Е ШАМПИОН В БРАЗИЛИЯ АКО...

Последните актуални снимки от уикенда в Бразилия (тренировки, квалификация, състезание) можете да видите в нашата Фотогалерия ТУК!