Вход / Регистрирай се

Пламен Николов: Ще вземем реванш в първенството

Пламен Николов: Ще вземем реванш в първенството

Защитникът на Литекс Пламен Николов се надява "оранжевите" да вземат реванш в първенството от ЦСКА за загубата с 0:1 в мача за Суперкупата. "Имаше напрежение в нашия отбор, защото тази купа ни липсваше и много искахме да я спечелим. Мисля, че сме готови за първенството и там се надявам да вземем реванш от ЦСКА", каза Николов.
    
"Макар че е финал, ние се чувствахме като гости, защото стадионът беше пълен с привърженици на ЦСКА" каза още Пламен Николов.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички