Защитникът на Литекс Пламен Николов се надява "оранжевите" да вземат реванш в първенството от ЦСКА за загубата с 0:1 в мача за Суперкупата. "Имаше напрежение в нашия отбор, защото тази купа ни липсваше и много искахме да я спечелим. Мисля, че сме готови за първенството и там се надявам да вземем реванш от ЦСКА", каза Николов.
"Макар че е финал, ние се чувствахме като гости, защото стадионът беше пълен с привърженици на ЦСКА" каза още Пламен Николов.
Пламен Николов: Ще вземем реванш в първенството