Мартин Стоев: Имаше полза от контролата с корейците

Селекционерът на мъжкия национален отбор на България по волейбол Мартин Стоев остана доволен от победата на неговите избраници над  Korean Air с 4:1.

”Имаше полза от тази контрола. Всичките ни волейболисти играха. Не мога да кажа до колко съм доволен от мача, защото съперниците ни бяха слаби. Допуснахме да загубим последния гейм, който го играхме като тайбрек, защото пропуснахме да спечелим 5 гейм-бола”, коментира Мартин Стоев, специално за Sportal.bg.

”Като цяло посрещахме добре, но корейците не биеха силен начален удар. Освен това ние бихме силен сервис и записахме доста асове благодарение на Андрей Жеков, Пламен Константинов и Матей Казийски. Жеков показа доста разнообразна игра в атака, което ми хареса. Пуснах в игра Иван Тасев в средата на 4-ия гейм и той игра до края на мача. Доволен съм от включването му. В следващата контрола със същия съперник ще изпробвам и други тактически постройки”, допълни Мартин Стоев.