Пранди бесен от 2:3 срещу Тренто

Треньорът на националите по волейбол и на Кунео - Силвано Пранди, бе бесен от загубата на клубния му отбор срещу Тренто с 2:3 във втория мач от полуфиналите в Италия.

Матей Казийски планираше среща с наставника, на която да поиска почивка преди сбора на държавния ни тим от 11 май. Но моментът се оказа крайно неподходящ за такъв разговор...

А стана така, след като Тренто попари ентусиазма на Кунео за втори път в серията, този път като гост. Воденият от треньора Радостин Стойчев италиански шампион поведе с 2:0 гейма, но сценарият от първия мач се повтори - съперникът се добра до тайбрек. И отново дузпите на волейбола бяха спечелени от Тренто.

"Труд"

ФОТОГАЛЕРИЯ от втората полуфинална среща Кунео - Тернто 2:3 може да видите ТУК!!!