Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Мондиал 2026: Йордания - Алжир

Отборите във Формула 1 искат повече пари от телевизионните права

Отборите във Формула 1 искат повече пари от телевизионните права

Президентът на Асоциацията на отборите във Формула 1 (ФОТА) Лука ди Монтедземоло заяви, че тимовете искат по-голям дял от парите за телевизионните права. Италианецът, който е президент на Ферари допълни, че организацията скоро ще се срещне с боса на Формула 1 Бърни Екълстоун и ще обсъди възможни варианти за решаване на въпроса.

"Решихме да се срещнем с Бърни Екълстоун и да дискутираме въпроси относно телевизионните права", заяви Ди Монтедземоло. "Всички шефове на отбори се съгласихме, че ще искаме увеличение на процентите, които се полагат на отборите за сезон 2009", завърши италианецът.

Повече информация за Формула 1 можете да прочетете на сайта www.formula1.bg

 

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Моторни спортове

Виж всички